Італійський лоукостер «Ернест» запускає 4 рейси до України

16.11.2017

Італійський лоукостер «Ернест» додає 4 нові рейси між Італією та Україною. Вже з 8 грудня вони з'єднають Неаполь, Мілан і Бергамо зі Львовом та Києвом трьома щотижневими рейсами, а Венецію зі Львовом – двома щотижневими рейсами.

Перший політ з Італії в Україну відбувся 20 жовтня цього року за маршрутом Мілан – Бергамо – Львів. До двох щотижневих рейсів з грудня додається ще один рейс на тиждень.

Вартість квитків складає від 49 євро.

З 8 грудня «Ернест» літатиме зі Львова до Неаполя, Бергамо і назад тричі на тиждень – у вівторок, п'ятницю та неділю. Зі Львова до Венеції і назад – у п'ятницю та неділю. З Неаполя до Києва – у понеділок, середу та суботу.

Ernest Airlines заснували у 2016 році. У 2018-му компанія планує збільшення флоту, розширення маршрутів у Європі та в Україні. Наразі флот авіакомпанії складається з Airbus A319 та A320.

«Ернест» пропонує прямі рейси з 10 італійських аеропортів (Мальпенса, Анкона, Бергамо, Болонья, Кунео, Флоренція, Неаполь, Піза, Венеція і Верона) в Албанію (Тирана) та Україну (Київ і Львів). У 2018 році лоукостер відкриє нові напрямки і вийде на нові ринки.


По материалам: www.mind.ua