Італійці розробили крісло-сідло для перельотів стоячи

30.04.2018

Установка таких пристроїв заощадить простір в салоні і дозволить збільшити кількість посадкових місць на 20%. Сидіння (тепер ця назва цього предмету не підходить, але поки назвемо їх так) будуть закріплені на вертикальних стійках. За дизайном це схоже на сідло з м'якою оббивкою на рівні стегон. Для зручності пасажирів є і підлокітники.

Автори розробки впевнені, що незабаром такі сідла будуть користуватися особливою популярністю. Вони в два рази легше стандартних крісел, що ідеально підходить бюджетним авіакомпаніям, а також для перельотів на короткі відстані. Проте навіть в Ryanair поки що ними не зацікавилися.

Поки що про це всерйоз думає тільки лоукостер Viva Columbia.

На відміну від традиційної комплектації, у представлених крісел немає столу і мультимедійного екрану, що виключає можливість скористатися системою розваг або прийняти їжу в дорозі.

Учасники виставки звернули увагу на те, що дуже маленький простір для ніг може створити додаткові незручності для пасажирів. Ті, хто пробував посидіти в кріслі під час презентації, відзначали, що їх коліна були щільно притиснуті до спинки сусіднього крісла. Це створювало додатковий дискомфорт.

Також в салоні відсутній відсік для ручного багажу. Точніше, такий значно зменшується через те, що представлені крісла розташовуються вище стандартних.

Варто зазначити, що прототип сьогоднішньої розробки був представлений громадськості ще в 2010 році, але за цей час жодна авіакомпанія не висловила бажання придбати їх для своїх пасажирів. Також до розробки є питання з приводу безпеки в разі критичної ситуації. Вузькі проходи будуть сповільнювати евакуацію пасажирів.

Публіка до вертикальних сидінням поставилася досить скептично. Їх називають барними стільцями з ременями безпеки, порівнюють політ з поїздкою в метро. Скільки пасажирів готове купувати квитки для перельоту в таких умовах, теж залишається під питанням.


По материалам: experttur.com