Аеропорт "Бориспіль" відмовився від таксі

04.05.2018

Державне підприємство "Міжнародний аеропорт" Бориспіль "не планує в майбутньому відновлювати будь-яким чином роботу власної служби таксі.

Картинки по запросу такси аэропорт борисполь

"Ми говоримо про економічну доцільність, відкритому ринку. Ми прихильники реальних ринкових процесів, а не дотацій з боку аеропорту. Нам точно є куди витрачати гроші. Нехай ті, хто вміє робити бізнес-таксі, вміє робити це добре, роблять його для нас, а ми їм допоможемо ", – повідомив комерційний директор аеропорту Георгій Зубко Він також вказав на проблему нелегальних перевізників, зазначивши, що для її вирішення був прийнятий ряд заходів щодо забезпечення системного таксі, яке працює відповідно до договору з аеропортом, має офіс в термін но в режимній зоні.

"Для ефективної боротьби з нелегальними перевізниками повинні бути консолідовані дії аеропорту і правоохоронних органів. На жаль, ми не є таким органом, тільки створюємо ринкові умови, щоб природним шляхом це перестало бути вигідним для нелегалів. Звичайно, робота таких таксистів приносить репутаційні втрати не тільки аеропорту, але і країні. Ми періодично проводимо рейди, але це системна важка проблема, більшою мірою стосується правоохоронців ", констатував Г. ЗУБКА.

Як повідомлялося, проект Sky Taxi в аеропорту "Бориспіль" стартував 26 грудня 2011 року. Парк Sky Taxi, був укомплектований 110 автомобілями Hyundai Sonata, які мали характерний логотип. Міністерство інфраструктури в кінці квітня 2014 року припинило діяльність Sky Taxi через збитковість.

Крім того, тодішній генеральний директор аеропорту Сергій Гомболевський відзначав спроби так званих "псевдотаксістов" вийти на привабливий ринок праці в аеропорту. "Бориспіль" оголошував про намір передавати в оренду автомобілі Hyundai Sonata, раніше задіяних в службі Sky Taxi, а в листопаді 2014 року Євген Дихне, що був у той час керівником аеропорту, не виключив можливості продажу автомобілів, які раніше були задіяні в сервісі. В результаті автомобілі були передані поліції і Держінспекції з безпеки на транспорті.


По материалам: mastertura.com.ua