Air France-KLM – чи будуть нові авіарейси в Україну?

08.11.2017

Щороку аналізуються нові можливості для відкриття нових напрямків.

Європейська авіагрупа Air France-KLM не планує у цьому році відкривати нові авіарейси в Україну. Про це на прес-конференції у Києві повідомив перший віце-президент по європейському регіону Air France-KLM Баррі тер Вурт.

«У поточному році ми не плануємо відкривати нові напрямки з України. Але, тим не менш, ми працюємо з нашими партнерами для того, щоб поліпшити роботу саме цього маршруту для того, щоб у подальшому, можливо, відкрити нові напрямки», – повідомив Вурт.

Разом з тим, за його словами, на кожен рік переглядається ситуація і аналізуються нові можливості для відкриття нових напрямків. «Як тільки ми побачимо, що позитивний тренд стає більш міцним і триває, ми будемо розглядати варіанти запуску нових маршрутів», - сказав Вурт.

Перший віце-президент уточнив, що, наприклад, на даний час рейси на маршруті з України в Амстердам завантажені на 80-90%. За даними Вурта, в основному, пасажири подорожують в Амстердам, а також в Іспанію, Францію, США. Зараз авіагрупа здійснює рейси з «Борисполя» до Парижу (Франція) і Амстердаму (Нідерланди).

Нагадаємо, влітку 2018 року компанія «Міжнародні авіалінії України» (МАУ) відкриє прямий рейс між Києвом і канадським Торонто.


По материалам: www.rbc.ua