ALUMINIUM CHINA 2018Репутація організаторів (Reed Exhibitions Deutschland) і офіційна підтримка Китайської Асоціації виробників кольорових металів (China Non-ferrous Metals Industry Association) і найбільшої в країні консалтингової компанії Beijing Aintake Investment Consulting гарантують високий рівень проведення та ефективність роботи виставки.

Проведена в самому серці азіатської промисловості – Шанхаї, ALUMINIUM CHINA представить всю галузь алюмінієвої промисловості і основні області застосування алюмінію. Будучи складовою частиною китайських спеціалізованих виставок за різними матеріалами і одним з елементів глобального бренду ALUMINIUM, організованого Reed Exhibitions, ALUMINIUM CHINA пропонує учасникам і відвідувачам унікальні ділові можливості.

ALUMINIUM CHINA збирає понад 500 експонентів з 30 країн, а також 17000 відвідувачів-фахівців (за даними 2016 року). У 2017 році виставка в Шанхаї залучила понад 21590 відвідувачів з 80 країн, приділивши особливу увагу майбутньому легкої автомобільної промисловості. На заході було представлено близько 500 виробників алюмінію, постачальників технологічного обладнання та переробників матеріалів з усього світу.
З 2011 року Reed Exhibitions розширила експозиції виставки та ввела розділи по міді, магнію і композитних матеріалів, залишаючи бренд ALUMINIUM основним, але з новим загальною назвою Industrial Materials China (IMC).

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення