Андорра

Грандваліра

Грандваліра - це об'єднана гірськолижна зона Андорри, одна з найбільших в Європі. Висота цього курорту складає 1710-2640 м, тут 65 підйомників, які здатні обслужити до 100 тисяч осіб на годину. Протяжність 108 трас різного рівня складності становить 193 км. Для сноубордистів побудовано кілька фан-парків, в яких є і хаф-пайп, і трампліни для стрибків, і траса для борд-кросу.

Далі...
Валлнорд

Новий гірськолижний регіон Андорри, Валлнорд, з’явився внаслідок злиття курортів Пал, Арінсал, Ордіно і не пов'язаного з ними підйомниками курорту Ла Массана. Схили Валлнорда розгорнуті головним чином на північ, що визначає стійкість снігового покриву протягом всієї зими. Лісовий ландшафт надає цій місцевості особливої чарівності і добре захищає від вітру.

Далі...
Енкамп

Затишне і досить невелике гостинне містечко Енкамп, більш спокійне в порівнянні зі столичними містами, розташоване в 7 км від столиці Андорри. Місто пов'язане підйомником-телекабіною з гірськолижною зоною Грандваліра. Це курорт для підготовлених лижників, любителів активного відпочинку і різноманітного вечірнього життя.

Далі...