Asia Pacific Dental Congress 201840-й Азіатсько-тихоокеанський стоматологічний Asia Pacific Dental Congress 2018 буде проходити одночасно з 109-ою щорічною конференцією та науковою нарадою Філіппінської стоматологічної асоціації, що робить його незабутньою подією для стоматологів регіону, дослідників та  суміжних медичних працівників. Швидкі досягнення в стоматологічних матеріалах та технологіях приносять користь пацієнтам, а також практику, пов'язану з знаннями та технологіями, які необхідні для представлення розширених варіантів лікування, таких як лазерна, естетична, цифрова та імплантологічна  стоматологія.

Учасники APDC 2018 будуть мати широкі можливості для обговорення всіх науково-технічних досягнень, які міняють ландшафт стоматології та виконують їх вимоги до безперервної освіти та професійному розвитку. Для досягнення загальної цілі зміцнення синергії між стоматологічною наукою та технологіями в регіоні в Маніла збереться видатна група регіональних

та міжнародних експертів, яка проводить динамічну програму пленарних засідань, симпозіумів по обідах і практичні семінари.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення