Atlasjet Ukraine призупинить виконання рейсів

13.04.2018

Авіакомпанія Atlasjet Ukraine (працює під торговою маркою Atlasglobal) оголосила про скасування всіх регулярних рейсів з 24 квітня 2018 року.

У розсилці, яку отримали від авіаперевізника агентства, йдеться про те, що з цього моменту на літо по операційним причин будуть припинені рейси з Харкова, Запоріжжя та Львова в Стамбул. Пасажири, які встигли забронювати квитки на скасовані рейси, зможуть отримати повний вік коштів. Як уточнили в Atlasjet Ukraine, мова не йде про повне припинення польотів.

У літній сезон до осені авіаперевізник має намір виконувати чартерну програму з міст України з можливим подальшому відновленням регулярних рейсів. Раніше авіакомпанія планувала припинити польоти з травня тільки на лінії Запоріжжя-Стамбул. Нагадаємо, Atlasjet Ukraine зареєстрована в 2013 році у Львові.

Регулярні рейси почала виконувати у вересні 2015 року з маршрутами Львів-Стамбул, Харків-Стамбул і Запоріжжя-Стамбул. На даний момент в реєстрі цивільних повітряних суден за авіакомпанією числиться один літак Airbus A320 з реєстрацією UR-AJC.


По материалам: mastertura.com.ua