Авіакомпанія розкрила, куди найчастіше літають українські пасажири

02.05.2018

Пасажири на українських рейсах Turkish Airlines найчастіше летять в Стамбул або з пересадкою в Стамбулі в Анталью, Нью-Йорк, Чикаго, Мальдіви, Барселону, Сеул і Бангкок, повідомив журналістам на прес-конференції в Борисполі віце-президент компанії з продажів у Східній Європі і Балканському регіоні Емре Меневше.

Як уточнив генеральний директор представництва Turkish Airlines в Києві Дінчер Саіджі, близько 30% пасажирів слідують в Стамбул, а 70% мандрівників, які обрали рейси турецької авіакомпанії, продовжують переліт далі, зробивши пересадку в Стамбулі. На даний момент пасажирам, які вибрали тривалу пересадку в Стамбулі понад 20 годин при польоті за певними напрямами авіакомпанія надає безкоштовне проживання в готелях Стамбула в рамках програми Stopover in Istanbul.

Нагадаємо, за підсумками 2018 року Turkish Airlines перевезла понад 600 тис. Пасажирів на рейсах між містами України і Стамбулом, що на 18% перевищило показник 2016 року. На даний момент Turkish Airlines літає зі Стамбула в шість міст України: Київ, Львів, Одесу, Херсон, Запоріжжя та Харків.

Картинки по запросу Turkish Airlines

Рейси на лінії Стамбул-Київ виконуються на широкофюзеляжних літаках А330 і Boeing 777. На інших напрямках авіакомпанія застосовує авіалайнери сімейства А320 і Boeing 737.


По материалам: mastertura.com.ua