Azur Air відкриє новий рейс до Іспанії

03.03.2018

Таке рішення прийняла Комісія Державіаслужби з видачі призначень на експлуатацію повітряних ліній.

Дозвіл передбачає виконання польотів за маршрутом Харків Барселона Харків з частотою сім разів на тиждень. Право на польоти буде діяти з 25 березня на необмежений період.

На сайті аеропорту Харків цей рейс вже значиться в розкладі. Польоти з Харкова в Барселону і назад виконуватимуться з 16 травня з частотою один раз на тиждень по суботах. Літак Boeing 737-800 (189 крісел) буде вилітати з Барселони о 09:10, в Харкові він буде приземлятися о 13:50, зворотний виліт з Харкова о 15:00, посадка в Барселоні о 17:50.

Відзначимо, що Azur Air Ukraine зараз літає в Барселону з аеропорту Київ-Бориспіль. Цей рейс також виконується по суботах. Крім Azur Air Ukraine, в Барселону літає також авіакомпанія МАУ, в активі якої п'ять рейсів на тиждень (всі дні, крім вівторка та четверга). Також в Барселону літає іспанська лоукостер Vueling. Він виконує рейси з аеропорту Київ-Жуляни двічі в тиждень по вівторках і суботах.

Крім того, з 27 квітня МАУ почне літати в Барселону зі Львова. Крім МАУ, рейси зі Львова в Барселону планує запустити і авіакомпанія SkyUp. Ці рейси будуть чартерними, пасажири зможуть купити квиток у туроператорів. Перевізник анонсував запуск цього напрямку на червень.

 


По материалам: www.delo.ua