Куди туристів поведе новий «розумний» маршрут ?

01.03.2018

Про це йшлося під час підписання Меморандуму про співпрацю в напрямку створення сприятливих умов для соціального, економічного та культурного розвитку міста Черкаси між Черкаською міськрадою та одним із мобільних операторів України.

Нині в Черкасах для створення розумного туристичного маршруту розглядають понад 30 архітектурних пам’яток. У підписаному меморандумі визначено зобов’язання сторін щодо підготовки, запуску та підтримки туристичного маршруту, а також передбачено розвиток співпраці в залученні інноваційних технологій для розвитку туристичної інфраструктури міста.

Черкаси стануть шостим містом на мапі цього інтерактивного проекту. Такі маршрути вже є у Полтаві, Чернівцях, Херсоні, Ужгороді, Львові. За словами розробників, у цих містах напрямки для прогулянок користуються неабиякою популярністю серед туристів та місцевих жителів.

Усі маршрути  прокладено за допомогою стрілок та спеціальних табличок з QR-кодами, символікою та номерами локацій. Таблички з QR-кодами встановлюються безпосередньо біля пам'яток, а стрілки вказують шлях до наступної локації.

Під час зчитування QR-коду за допомогою смартфона або планшета людина потрапляє на сторінку з докладним описом і фото найближчого історичного чи культурного об'єкта – площі, будинку, пам'ятника. До опису пам’яток додаються посилання на детальну карту міста із зазначенням місць, де розташовані інші QR-таблички.


По материалам: www.ukrinform.ua