Branchentag Holz 2017Branchentag Holz 2017 – Міжнародна виставка будівництва з дерева

Виставка є інформаційною і комунікаційною платформою, що дозволяє всім причетним до дерев'яного будівництва встановлювати бізнес-контакти, ділитися ідеями, обговорювати проблеми. Тут запускаються промислові інновації, розробляються і демонструються тренди, поглиблюється співпраця.

Учасники Branchentag Holz 2017 представили свої розробки в області дерев'яного будівництва - дверей, підлог, плит, лакофарбової продукції, пиломатеріалів, а також технологій обробки деревини. Відвідувачі та учасники зустрілися з колегами, найбільш великими представниками німецької лісоторгівлі і менеджерами провідних торгових компаній. На додаток до виставки в Кельні пройшла традиційна конференція, були організовані цікаві тренінги та курси для учасників.

Гості форуму обговорили поточні проблеми і майбутні виклики, такі, як стратегічний інтернет-маркетинг і важливість виконання промислових стандартів.

Кульмінацією виставки стало нагородження учасників за інноваційний внесок у розвиток дерев'яного виробництва і будівництва.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення