Бренд Swissôtel дебютує в Дубаї

09.02.2018

Група AccorHotels оголосила про відкриття готелю Swissôtel Al Ghurair & Swissôtel Living в ОАЕ. Дебют бренду Swissôtel в ОАЕ став результатом угоди між компанією Al Ghurair і AccorHotels по ребрендингу історичної будівлі в районі Дейра в східній частині міста Дубай.

З'єднаний з найвідомішим в регіоні торговим центром Al Ghurair, Swissotel пропонує гостям 428 номерів і 192 апартаментів. Swissôtel Al Ghurair & Swissôtel Living знаходиться в центрі старого міста, поруч з Дубайським затокою, Аль-Фахіді і іншими історичними районами, неподалік від будівлі уряду, консульства і ділових районів, міжнародного аеропорту Дубая і станції метро.

«Цінності бренду Swissôtel, такі як сталий розвиток, життєрадісність і якість, перегукуються з цінностями Al Ghurair. Партнерство з брендом Swissôtel – це лише одна з наших численних ініціатив по трансформації і поліпшення портфоліо. Al Ghurair Center незабаром представить безліч нових цікавих брендів, а також 58 проектів, які в даний час знаходяться в стадії розробки», – сказав Аль Гурайр, генеральний директор Al Ghurair Properties.

В інфраструктуру нового готелю також увійшли ресторан, спа-салон, сучасний спортивний центр площею 20 тис. м², басейн і тенісні корти. Swissôtel & Swissôtel Living пропонує шість конференц-залів і зал урочистостей Al Khor, загальною площею від 43 до 300 м² і місткістю до 300 чоловік для проведення заходів.

Swissôtel Al Ghurair & Swissôtel Living приєднався до портфоліо бренду на Близькому Сході, що складається з чотирьох інших діючих об'єктів Swissôtel.

В ОАЕ у AccorHotels більш ніж 45 готових об'єктів, і ще 24 перебувають в стадії розробки. В цілому на Близькому Сході в управлінні групи понад 100 готелів з номерним фондом, що перевищує 32 тис. номерів. Очікується, що мережа подвоїться, і регіон отримає більше 25 тис. додаткових номерів.


По материалам: www.swissotel.com