Часті відрядження призводять до тривожності і депресії

12.01.2018

Часті відрядження негативно позначаються на психічному здоров'ї співробітників, показало дослідження, проведене вченими з Колумбійського університету. В опитуванні взяли участь понад 18 тис. осіб.

Експерти встановили, що ті, хто на місяць проводить у робочих поїздках два тижні і більше, схильні до депресії і тривожним станам. Крім того, такі бізнес-туристи частіше палять, вживають багато алкоголю, відчувають проблеми зі сном і нехтують фізичними вправами.

«Для багатьох відрядження – бонус і можливість проявити себе і добитися підвищення в посаді, але є й інша сторона медалі. У тих, кого ми називаємо часто літають мандрівниками, високий ризик хронічних захворювань, вони більш уразливі до вірусів, нерідко отримують травми. Все це в свою чергу призводить до психологічних проблем», – вважає професор Ендрю Рандл.

За словами експерта, крім особистої відповідальності самого бізнес-туриста за свою дієту, здоровий спосіб життя і сон, існує також відповідальність компанії. «Роботодавцям слід підтримувати співробітників, забезпечувати їм розміщення в готелях з фітнес-залом і якісними ресторанами, де можна замовляти корисні страви», – підкреслив пан Рандл.


По материалам: www.businesstraveller.com