Чотири незвичайних готеля Hilton почнуть приймати гостей в 2018

31.01.2018

Найбільш інноваційний готель Hilton, найбільший об'єкт Hampton by Hilton і дві самі незвичайні по розташуванню готелі оператора відкриються в різних країнах в 2018 році.

Так, Hilton Garden Inn Birmingham Airport буде побудований за новою технологією модульного будівництва. Частини готелю виготовлять в Китаї і потім переправлять в Бірмінгем для фінального складання. У кожній з 178 кімнат гості зможуть безкоштовно підключитися до Wi-Fi. До послуг мандрівників буде комплексний сніданок і безкоштовний цілодобовий фітнес-центр. Відкриття заплановано на кінець 2018 року.

В ОАЕ зокрема і на Близькому Сході в цілому дебютує бренд Hampton by Hilton. Готель на 430 номерів розкриє двері в аеропорту Дубая влітку. DoubleTree by Hilton в Турині розташований в легендарній будівлі колишнього заводу Fiat, на даху якого обладнаний гоночний трек.

А Hilton Belgrade стане не тільки першим філією мережі в Сербії, але і першим новим готелем в Белграді за кілька десятиліть. Готель на 242 номерів розташована в історичному центрі міста в пішої доступності від головних визначних пам'яток: площі Славія, церкви Святого Марка і Національного музею. Зупинитися в готелі можна буде вже навесні 2018 року.


По материалам: www.hilton.com