CIGRE 2018Міжнародна Рада по великих електроенергетичних системах CIGRE (від французького Conseil International des Grands Reseaux Electriques) – це постійно діюча неурядова і некомерційна міжнародна асоціація, центральний офіс якої працює в Парижі.
CIGRE визнана як провідна всесвітня електроенергетична асоціація, що охоплює технічні, економічні, організаційні проблеми в галузі електроенергетики, а також питання регулювання і охорони навколишнього середовища.
Міжнародна Рада по великих електроенергетичних системах CIGRE був створений в 1921 році і протягом 86 років об'єднує інженерів і фахівців, які представляють електроенергетику та електротехніку багатьох країн світу. У 57 країнах працюють Національні Комітети. Інтереси Росії в Міжнародній Раді з великим системам високої напруги СІГРЕ представляє РНК СІГРЕ. CIGRE сьогодні включає 7400 членів з 89 країн, 6279 індивідуальних та 1136 колективних, що в цілому еквівалентно 11481.

   Міжнародний з'їзд і виставка по великим електросистеми CIGRE проводиться з 1994 року з періодичністю 2 роки. Основним завданням цієї громадської організації є обмін технічними знаннями та інформацією між інженерним персоналом і технічними фахівцями всіх країн в області генерації і передачі електроенергії на високій напрузі.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення