CXIAF 2018Сіньцзянська міжнародна сільськогосподарський ярмарок проводиться з 2001 року і є найбільшою за розмірами і кількістю учасників в регіоні Центральної Азії. CXIAF пройде в середині серпня в китайському місті Урумчі (Сіньцзян-Уйгурський автономний район, Північно-Західний Китай).
Ярмарок покликана створити торгову і інвестиційну платформу для підприємців, ознайомити відвідувачів зі своєрідними видами сільгосппродукції Сіньцзяну і внутрішніх районів Китаю, і полегшити труднощі в збуті сільгосппродукції автономного району.
CXIAF часто називають «Сільськогосподарської Олімпіадою». Якщо в 2008 році тут брало участь 827 компаній з 13 країн, то 9-я Сіньцзянська міжнародна сільськогосподарський ярмарок CXIAF 2009 зібрала 987 підприємств з 15 країн світу, виставкова площа досягла 26000 кв. м.

У виставці беруть участь сільськогосподарські підприємства, фермерські господарства, підприємства харчової та переробної промисловості, садівники-любителі і власники особистих підсобних господарств. Тут буде представлено широкий асортимент продукції: овочі, садово-городній інвентар, саджанці плодово-ягідних культур, а також продукція тваринництва.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення