Експерти назвали опції must-have для сучасного конференц-майданчика

25.12.2017

Конференц-майданчик в першу чергу повинний бути багатофункціональним, вважають 75% професійних організаторів заходів, які взяли участь в опитуванні Міжнародної асоціації конференц-центрів (IACC) в рамках проекту Meeting Room of the Future. Серед інших опцій must-have для MICE-простору респонденти назвали якісний  інтернет, хорошу акустику і освітлення, а також можливість переробити простір під свій формат зустрічі.

Близько 80% учасників опитування зазначили, що протягом останніх п'яти років почали активно користуватися новітніми технологіями і розширили присутність в соцмережах, зокрема, в Facebook і Instagram. Делегатам подобаються конференц-додатки, за умови, що їх інтерфейс простий і інтуїтивно зрозумілий, а служба підтримки працює швидко і чітко, відзначають експерти.

Дослідження показало, що більшість event-менеджерів вважають за краще контролювати весь процес організації заходу самостійно. Тільки 23% респондентів вказали, що хотіли б передати деякі ділянки роботи на аутсорс.

І ще деякі вказали, що до кави-брейкам і обідів важливо додавати трохи часу, для того щоб учасники встигали не тільки поїсти і поспілкуватися в неформальній обстановці, а й перевірити пошту або зателефонувати в офіс.


По материалам: www.traveldailynews.com