EUROBIKE 2018Щорічна виставка EUROBIKE, що проходить в м Фридрихсхафен (Німеччина) з 1991 року, визнана однією з провідних спеціалізованих виставок в світі. Сюди з'їдуться понад 30000 відвідувачів з 75 країн, що відбуваються події будуть висвітлювати більше 1000 журналістів. Статистика організаторів доводить, що EUROBIKE є провідною виставкою велоїндустрії.

Eurobike залишається вірним місцем для міжнародної велосипедної індустрії. 42590 відвідувачів галузі (2016: 42720) і 22160 шанувальників велосипедів в останній день шоу, день фестивалю Eurobike з 101 країни побували на найбільшій у світі виставці велосипедів на Боденському озері, де вони отримали інформацію від 1400 експонентів з 50 країн про нове обладнання світової велосипедної промисловості , про велосипедних прем'єрах і послуги в майбутньому.
Організатори задоволені широким схваленням нової концепції Eurobike. Звертаючись до цієї теми, Мартін Шамбок, директор по бренд-менеджменту Focus Bikes, сказав: «Дати проведення виставок в липні краще. У міжнародному бізнес календарі розміщення замовлень починається в липні – так що організатори мали перенести Eurobike на липень давним-давно ».
У 2018 році Eurobike буде проходити з неділі 8 липня за 10 липня і буде відкритий тільки для відвідувачів галузі. Відомі дні Eurobike Media Days, тест інновацій для всіх виробників спортивних велосипедів, буде проходити напередодні Eurobike з 4 по 6 липня 2018 року в регіоні Серфаус-Фісс-Ладіс в Тіролі, Австрія.
День 7 липня буде відведено під індивідуальні події, які залучають цільові групи, такі як конвенції, тестові заходи, запуск ЗМІ і закриті наради.

В експозиціях будуть представлені всі види і підвиди велотехніки: гірські і шосейні, міські та туристичні, складні, трекові, велосипеди для тріалу або фрістайлу, дитячі з 2, 3, 4 колесами, а також гібриди, тандеми і лежачих велосипедів. Крім того, буде представлений широкий спектр запчастин і найрізноманітніші аксесуари, включаючи одяг і взуття, кріплення, бортові дисплеї, системи навігації та безпеки. У спеціалізованому розділі Zeppelin Hall демонструватимуться електробайкі і проводитися тест-райд.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення