Expo Build China 2018Міжнародна виставка Expo Build for Commercial Properties (Expo Build China ) 2018 являється провідною та найбільш популярною в Азії виставкою будівництва, дизайну та будівельних матеріалів. Особлива увага приділяється екологічним, найбільш ефективним та інноваційним будівельним матеріалам і технологіям.

Expo Build China 2018 пройде в Шанхаї в рамках масштабного інтегрованого проекту HDD (Expo Build for Commercial Properties + Shanghai Hospitality Design & Engineering Expo), який поєднує декілька показів, відображаючих всі сегменти індустрії гостинності, в т.ч. близькі з Expo Build China по тематиці виставки  Ecobuild China(еко-будівництво) і Shanghai Hospitality Design & Engineering Expo (дизайн та інжиниринг підприємств гостинності) ,Expo Deco (дизайн і декор інтер'єрів), а також міжнародний фестиваль архітектурного та інтер'єрного дизайну China International Building & Interior Design Festival (IDF).

Основні профілі Expo Build China 2018: будівництво та інтер'єр, будівельні матеріали, інженерні комунікації, системи "інтелектуальний будинок", двері та вікна, підлогові та килимові покриття. Відомі світові дизайнери представляють модні інтер'єри готелів, шедеври концептуальних ванних кімнат, нові тенденції моди для ванної. Авторів кращих інтер'єрів чекають премії та нагороди.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення