Фестиваль «Томатина»Знаменита томатна битва, для якої закуповують близько 100 тонн помідорів, збирає до 140000 учасників тому подбати про житло потрібно заздалегідь. Головне дійство починається на центральній площі Пласа Дель Пуебло, куди муніципалітет безкоштовно доставляє плоди на вантажівках. Постріл з водяних гармат служить сигналом до бою. На годину центр міста перетворюється в криваво-червоне місиво: томатна жижа досягає щиколоток і покриває перші поверхи будівель благо місцеві прилавки попередньо забивають вікна.

Щоб уникнути травм тут заборонено кидатися цілими томатами: їх потрібно попередньо розчавити. Другий залп водометів служить сигналом до кінця бою і початку загального чищення. Місцеві жителі обливають гостей зі шлангів, а пожежні – змивають сліди боїв з будинків і вулиць. Томатина настільки видовищним, що їй присвоїли статус міжнародного фестивалю. Унаслідок популярності, з недавнього часу міська влада обмежили вільний доступ на Томатіну, зробивши вхід платним. Стандартний квиток коштує 9 євро, а за 750 євро забезпечені люди можуть зайняти місце в вантажівці з помідорами, щоб дати старт битві.

За місцевою легендою, перша Томатина виникла стихійно в 1945 році, завдяки скандальному випадку. Під час вуличного походу на честь традиційного міського свята група молодих людей затіяла бійку, яка охопила цілу вулицю. Було це в районі овочевого розвалу і суперники використовували помідори в якості метальної зброї. Хоча поліцейським все ж вдалося розняти забіяк, томатну битву вирішили повторити знову на наступний рік, але вже в якості веселою загальноміський забави. З 1980-х років Томатина отримала офіційний статус, а її організацією став займатися муніципалітет Буньоля. Незабаром фестиваль став відомий по всьому світу, ставши одним з туристичних символів Валенсії.

Дорога з Валенсії до Буньоля на автомобілі займе близько півгодини.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения