Фестиваль «Великий смак» в Пор-ан-Бессен-ЮпенСвято Le Gout du Large («Великий Смак») – це не просто фестиваль гребінців, це справжній культурний марафон, мобілізуючий на два дні все місцеве населення: невеликому рибацькому місту потрібно прийняти до 50-ти тисяч чоловік.

Програма цього свята, крім власне кулінарної частини, пропонує максимальне проникнення в побут місцевих рибалок: екскурсії на рибальські судна і верфі, майстер-класи із зав'язування морських вузлів і лагодження мереж, ярмарок антикваріату і навіть фестиваль пісень про море Musique sous les embruns – мало не єдиний в Європі огляд, на який збираються співати рибалки з різних країн. Але головним героєм свята тут все ж залишаються гребінці – і тут, до речі, їх запивають НЕ вином, а знаменитим нормандським сидром.

Ранковий привіз радує свіжим уловом дарів моря і їх незрівнянним якістю. Тільки для відвідувачів фестивалю – один раз в рік – є можливість купити товар в роздріб. Тут же на ярмарку турботливі господині розповідають, як їх правильно розкривати. Особливою любов'ю туристів користується фестиваль пісень про море Musique sous les embruns – єдиний в Європі огляд, на який збираються співають рибалки з різних країн.

Доїхати в Пор-ан-Бессен-Юпен можна на машині за півгодини.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения