Фестиваль фламенко в СевільїФламенко – традиційний музично-танцювальний стиль, представлений десятками різновидів. Танці і пісні фламенко, як правило, супроводжуються грою на гітарі, грою на перкусійному ящику, ритмічним биттям в долоні, іноді звуками кастаньєт. У 2010 році ЮНЕСКО присудила фламенко статус об'єкта Всесвітньої спадщини.

Колискою фламенко вважається Севілья, а фестиваль, який проходить тут один раз в два роки, фахівці називають одним з найбільш авторитетних заходів такого роду. У дні фестивалю сюди з'їжджаються любителі фламенко з усього світу, щоб побачити кращих артистів цього жанру. Севілья вірна традиціям, тому ті виконавці, які хочуть привнести у фламенко будь-які новації, вважають за краще виступати на інших, більш ліберальних, сценах. Однак цю рису севільського фестивалю навряд чи можна назвати недоліком адже де, як не тут, можна почути старі добрі фламенко?

Особливо активних туристів порадує той факт, що фламенко в Севільї можна не тільки почути і побачити, а й «спробувати». Гостю міста не складе труднощів знайти академію, де швидко навчать основам танцю. Таких академій в місті відкрито безліч.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения