Фестиваль Сан-Фермін у ПамплоніІспанці дуже люблять свята і деякі з них готові відзначати тижнями. Наприклад, День святого Ферміна, покровителя провінції Наварра. У Памплоні в його честь проходить фестиваль Сан-Фермін.

Фестиваль Сан-Фермин в Памплоне http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/06/Festival-San-Fermin-v-Pamplone1.jpg

Цей фестиваль проводять вже вісім століть з 6 по 14 липня, але саме в минулому столітті він став популярний на весь світ, на нього з'їжджаються гості з різних країн: може бути, тому, що про це свято написав Ернест Хемінгуей в романі «І сходить сонце », або просто тому, що це свято дуже веселий, захоплюючий і вражаючий.

Фестиваль Сан-Фермин в Памплоне http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/06/Festival-San-Fermin-v-Pamplone_glav1.jpg

Про початок Сан-Ферміна сповіщає петарда, випущена з балкона мерії. Символ свята – червона хустка або пояс, а одяг за традицією білого кольору. Від напливу людей вулиці стають біло-червоними. Днем памплонці розважають себе танцями, костюмованими ходами, парадом гігантських ляльок і вином. А ввечері починаються феєрверки і, звичайно, корида. Але кульмінацією свята все ж вважається енсьєрро – прогін биків. Випускають 12 биків, і сотні беруть участь в енсьєрро тікають від них. Випробування не для людей зі слабкими нервами, але в Іспанії таких і немає. До того ж завжди можна згорнути в найближчий провулок.

Фестиваль Сан-Фермин в Памплоне http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/06/Festival-San-Fermin-v-Pamplone_glav4.jpg

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения