Фестиваль віскі в ВеликобританіїУ кожної країни є свій національний продукт, своя національна гордість. Шотландці пишаються своїм віскі. З настанням весни в Шотландії починається пора фестивалів і свят, присвячених віскі. Першим стартує The Spirit of Speyside Whisky Festival, який триває 5 днів. За ним йде Feis Ile – a festival of Malt and Music. І так до вересня, коли починається останній – Autumn Speyside Whisky Festival.

Спейсайд – це місце, де найвища щільність розташування віскокурен в світі. Заводів, які виробляють знаменитий напій там більше 100.

Один раз на рік звичайні люди можуть відвідати заводи найпрестижніших виробників віскі. У звичайний час заводи не допускають в свої цехи сторонніх. Головною і найбільш привабливою частиною фестивалю є дегустація численних сортів і різновидів ароматного напою, в тому числі під керівництвом експертів. В рамках фестивалю можна спробувати найбільш рідкісні і витримані сорти віскі.

Під час фестивалю проходять зустрічі з колекціонерами, які можуть поділитися своїм досвідом, танцювальні програми з національним ухилом. Є історичні екскурси, що розповідають про технологічні процеси, еволюції дизайну пляшок і етикеток. Організовуються візити в музейні гаражі заводів, де зібрані всі зразки оригінальних вантажівок, які доставляють споживачам бажаний продукт. Тим учасникам, в кого віскі починає будити вируючу кров предків - пропонується взяти участь в шотландських спортивних змаганнях: метання колоди або молота.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения