Finnair обладнає бізнес-клас в «нордичному стилі»

08.12.2017

Авіакомпанія Finnair представила новий салон бізнес-класу в «нордичному стилі». Переобладнані лайнери почнуть літати вже у лютому 2018 року.

Тепер чохли на кріслах, подушки, ковдри і порцеляновий посуд, в якій подається обід, прикрашені принтами із зображеннями колодязів і чайок від відомої фінської дизайнерської фірми Marimekko. При розробці інтер'єру фахівці дотримувалися мінімалістичних скандинавських принципів оформлення будинків і квартир, а також прагнули «відобразити красу фінської природи». Переважаючі кольори – білий і сірий, кольору снігу і беріз, з елементами блакитного, рожевого і оранжевого.

Крім того, з лютого пасажирам бізнес-класу на далекомагістральних рейсах будуть пропонувати каву з різними частуваннями: карельськими пиріжками (з житнього борошна з рисової або ячмінної кашею або картоплею), булочками з корицею і фінським шоколадом. В обіднє меню увійдуть такі страви, як артишоки з білими грибами і грушею і тушкована яловичина з селерою і капустою.

Спочатку нововведення з'являться тільки на рейсах в Сеул, Токіо і Шанхай. Навесні і влітку політ в «нордичної стилі» буде доступний і на інших маршрутах.


По материалам: www.businesstraveller.com