Gevora Hotel в Дубаї претендує на звання найвищої в світі

15.02.2018

Новий Gevora Hotel в Дубаї претендує на звання найвищої в світі готелю. Готель налічує 528 номерів. Висота будівлі 356 метрів, що на метр більше висоти JW Marriott Marquis, також розташованого в Дубаї.

Gevora Hotel знаходиться в п'яти хвилинах ходьби від Дубайського міжнародного фінансового центру (DIFC) і Всесвітнього торгового центру (WTC), дорога до міжнародного аеропорту займає приблизно 15 хвилин на машині.

Gevora Hotel пропонує кімнати трьох категорій: Deluxe Room (46 м²), One-Bedroom Deluxe (62 м²) і Two-Bedroom Suite (85 м²). На 12 поверсі в готелі працює бізнес-центр з секретарськими і кур'єрськими послугами, ксероксом і печаткою. В готелі обладнаний приватний зал засідань на 12 осіб. Також до послуг мандрівників лаунж з видом на басейн і бар, кафе і пекарня Le Veyron, ресторан Highest View на даху готелю.

На 12 поверсі, поруч з бізнес-центром, передбачений оздоровчий клуб з двома басейнами (дорослим і дитячим) і двома тренажерними залами.

У той час як Gevora Hotel претендує на звання найвищого готелю в світі, першість в цьому змаганні, як і раніше належить The Ritz-Carlton в Гонконзі, який займає 16 поверхів з 102-го по 118-й в Центрі міжнародної торгівлі висотою 484 метра.


По материалам: www.businesstraveller.com