Готелі Болгарії встають на стоп раніше, ніж зазвичай

27.04.2018

Пожвавлення попиту з європейського ринку не обійшло стороною і Болгарію, де все більше число готелів оголошує про зупинку продажів на літо. Подібна тенденція простежувалася і в минулому році, але тепер вона проявилася значно раніше.

Картинки по запросу болгария

Чи означає це, що по Болгарії залишаться у виграші ті, хто заздалегідь подбав про придбання туру? Туроператори дотримуються на цей рахунок різних точок зору. За словами фахівця «ТК-Велт» Стефана Стефанова, про припинення продажів в основному поки оголосили клубні готелі високої цінової категорії, наприклад, Riviera і Dune. «Ми спостерігаємо великий попит на об'єкти, де впроваджена система харчування« Все включено »: в липні і серпні багато хто воліє відпочивати за такою системою саме в Болгарії, тому що тут не так спекотно, як в Туреччині», – зазначив співрозмовник. Але з урахуванням того, що такі готелі затребувані не тільки на нашому ринку, вже в даний час підтвердити номера в них буває непросто. «А за деякими готелям стопи почалися ще взимку», – додає директор «ТК-Велт» Олександра Мурмілова.

Тим же, хто націлений на бюджетний відпочинок в недорогих сімейних готелях або апартаментах, в Болгарії є і буде з чого вибирати, оскільки на такі об'єкти значного попиту з інших ринків немає. У цьому переконаний заступник директора компанії «Відерштраль» Анатолій Особик. Ціни, до речі, дійсно трапляються цікаві: наприклад, якщо взяти сегмент автобусних турів з проживанням в готелях рівня 3 *, то зараз вартість такої поїздки на шість ночей з виїздом з Києва в першу декаду червня розпочинається від 158 € на двох без урахування харчування. Втім, поки невідомо, чи залишаться аналогічні ціни ближче до дати заїзду.

Картинки по запросу болгария

Чому ж так виріс попит на Болгарію з Європи? Цілком можливо, що готельєри, спостерігаючи відновлення популярності на сусідніх напрямках, вирішили зіграти на випередження. Як відзначають в туркомпаніях, акції раннього бронювання по Болгарії почалися ще раніше, ніж за Туреччині. Знижки на літній сезон доходили до 30% і масово закінчувалися вже 31 грудня. Цілком можливо, що це було пов'язано зі спробою переманити частину клієнтури з турецького і деяких європейських напрямків, які в цьому році теж прогнозовано «виростуть».


По материалам: www.tourdom.ua