Готель на годину – нова тенденція набирає популярність в світі

22.05.2018

Часто мандрівникам потрібно відпочити лише кілька годин – недалеко від аеропорту, до або після польоту. А може, хочеться просто зробити довгу зупинку в дорозі. Але знімати номер в готелі, як заведено, на добу – дорого. І ось в світі набирає популярність нова тенденція - зняти готель на годину. Точніше, в готельному номері можна зупинитися на 3, 6 або 12 годин, вдень або вночі, щоб відпочити, прийняти душ, перепакувати валізу і просто полежати, забувши про незручному стільці в аеропорту. Правда, таких готелів ще не дуже багато - 2,5 тис., Зате велика їх частина знаходиться в великих туристичних європейських і латиноамериканських містах.

Картинки по запросу business tired

Якщо говорити про Європу, в Чехії місць розміщення, готових прийняти гостей менш ніж на добу, – 18. У Бельгії таких готелів 26, в Швейцарії – 27, у Великобританії – 141, у Франції – 257, в Німеччині – 260, в Іспанії – 594, в Італії – 569. в інших країнах, причому на всіх континентах, окрім Антарктиди та Австралії, готелів на годину поки одиниці, але їх число поступово зростає. До речі, є серед них і один український – у Львові. До програми підключені готелі різного рівня, в основному від 3 до 4 зірок. Серед послуг, доступних для оселилися в форматі microstay постояльців, – СПА, тренажерний зал, басейн.

Більшість таких готелів пропонують безкоштовний трансфер до аеропорту і безкоштовний Wi-Fi. Номери двомісні, а щоб зупинитися втрьох, доведеться замовляти другий номер. Анулювати бронь в більшості випадків можна безкоштовно. У момент бронювання потрібно оплатити тільки від € 3 до € 5, решта суми вноситься безпосередньо в готелі при реєстрації до – з картки або готівкою.

Картинки по запросу business tired

Туристичний податок на проживання в місцях розміщення, при його наявності в обраній країні, оплачується безпосередньо в готелі. Його розмір залежить від розташування готелю і його категорії. Приклади: Амстердам і Берлін – 5% від вартості кімнати, Барселона – € 0,45-2 в залежності від категорії готелю, Відень – 3,2% від вартості кімнати, Угорщина – € 1,5, Лісабон – € 1, Мілан – € 2-7 в залежності від категорії готелю, Париж – € 0,22-4,4 залежно від категорії готелю, Прага – € 0,5, Рим – € 2-7 в залежності від категорії місця розміщення.

Для авіамандрівників зручно, що готелі, підключені до Microstay, знаходяться також в безпосередній близькості від 10 великих європейських аеропортів. Це Мілан (Malpensa, MXP, і Linate, LIN), Рим (Fiumicino, FCO), Париж (Aéroport de Paris-Charles-de-Gaulle, CDG), Мадрид (Madrid-Barajas Airport, MAD), Барселона (El Prat, BCN), Лондон (Heathrow, LHR), Берлін (Schönefeld, SXF), Франкфурт (Flughafen Frankfurt am Main, FRA), Брюссель (Brussels Airport, BRU).


По материалам: experttur.com