Hyatt відкрив в Сінгапурі готель під брендом Andaz

12.11.2017

Перший готель оператора Hyatt під брендом Andaz в Південно-Східній Азії відкрився у Сінгапурі. Аеропорт Чангі знаходиться в 20 хвилинах їзди від готелю, а до центрального ділового району можна дістатися за п'ять хвилин.

Andaz Singapore розташований в парному хмарочосі Duo з шестикутними вікнами, який складається з двох вигнутих веж висотою 186 і 179 метрів. Проект розробив німецький архітектор Оле Шерен. На території Duo також знаходяться резиденції, торгові майданчики і офіси. Хмарочос з'єднаний переходом з стації метро Bugis.

У готелі представлені кілька робіт всесвітньо відомих представників сфери мистецтва: бразильського скульптора Андре Мендеса, художників Ахмада Абу Бакара, Моніки Дельгадо і Фаузулюсрі Мохд Юсоф.

У Andaz Singapore 342 номери, в тому числі 26 сьютов. До послуг гостей безкоштовний міні-бар з місцевими закусками та безалкогольними напоями, безкоштовний Wi-Fi, ресторан, що складається з семи міні-кафе з різним меню, цілодобовий фітнес-центр і критий басейн.

Для ділових мандрівників обладнано багатофункціональний бізнес-простір Alley on 3 загальною площею понад 1,3 тис. м². Воно включає чотири зали для заходів, зокрема, прозорий The Glasshouse і Garden Studio, з якого можна вийти на відкриту терасу. Також передбачені дві переговорні кімнати.


По материалам: www.hyatt.com