Index Dubai 2018Виставка INDEX – це одне з найбільших заходів в області дизайну в близькосхідному регіоні. Виставка проводиться щорічно.

У 2015 році виставка зібрала на площі 40000 кв. м 726 експонентів з 50 країн, в тому числі в складі 20 національних павільйонів, кількість відвідувачів перевищила 23000 чоловік з понад 100 країн світу.

 INDEX 2017 зібрала в цілому понад 1000 експонентів з 56 країн, а також більш 25400 відвідувачів з 96 країн. INDEX Design Innovation Forum надав ідеальну платформу для промисловості, щоб зібратися і обговорити поточні тенденції та проблеми в світі дизайну.

У березні 2018 року виставка залучила понад 30000 відвідувачів на стенди понад 1000 експонентів. У 2018 року російські виробники вперше взяли участь у виставці INDEX в рамках програми підтримки несировинного експорту АТ «Російський експортний центр». Уже в перший день виставки Російський стенд відвідало понад 150 різних компаній в області благоустрою, дизайну квартир, вілл та апартаментів з країн Близького Сходу і Африки.

У меблевому секторі виставки відвідувачі побачать новітнє обладнання для меблевого виробництва, всілякі види меблів, виготовленої з різних матеріалів, меблеві комплектуючі, компоненти і аксесуари для виробництва, фурнітуру.

Найважливіше місце на виставці буде відведено виробам з текстилю. У позиціях текстилю будуть представлені матеріали для оббивки і тканини від виробників, оздоблювальні матеріали, окрему площу займатимуть вироби з льону.

Більш того, до уваги відвідувачів будуть представлені експозиції широкого спектру підлогових покриттів і освітлювальної техніки.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення