Из Харкова оголошено чартери в Іспанію, Італію та на Кіпр

06.01.2018

У літній сезон з Харкова будуть виконуватися чартерні рейси в Барселону, Риміні та Ларнаку. Про це повідомляє ресурс Центр Транспортних Стратегії з посиланням на інформовані джерела в Харківському аеропорту. Уточнюється також, що здійснювати їх буде нова українська авіакомпанія SkyUP, про плани якої було заявлено в грудні минулого року.

Якщо так, то деталі можуть додати в JoinUP !, з якими SkyUP підтримує стратегічне партнерство. І дійсно, на сайті туроператора вже є додаткові деталі. Наприклад, рейси в Барселону та Риміні планується виконувати щотижня з початку червня по кінець вересня, а в Ларнаку з кінця травня і до початку жовтня. Ціни на туристичні пропозиції вже заведені в онлайн, мінімальний тариф по відпочинку у Ларнаці починається від 17 тис. грн на двох (апартаменти класу А без обліку вартості харчування), по Риміні   від 20,5 тис. грн на двох в готелі 3 * і харчування ВВ, по Барселоні від 37 тис. грняна двох в готелі 4 * та харчування ВВ.

До цього можна додати, що «вікно в Європу» Харків відкриває не тільки SkyUP. Як повідомляє прес-служба Харківського аеровокзалу, з квітня 2018 року звідси відновлює польоти Wizz Air, ще наприкінці минулого року оголосив про польоти в Дортмунд і Катовіце і відкрив продаж на ці рейси, причому за дуже цікавими тарифами.


По материалам: www.mastertura.com.ua