Кількість авіакомпаній з Wi-Fi на борту виросла на 17%

01.02.2018

Кількість авіаперевізників з Wi-Fi на борту в 2017 році в порівнянні з попереднім зросла на 17%, показало дослідження технологічної платформи Routehappy. Всього в минулому році підключитися до інтернету в польоті пасажирам запропонували 82 перевізника.

Імовірність того, що в літаку буде Wi-Fi, висока у американських авіакомпаній – вийти в мережу можна на 86% рейсів Delta і American Airlines. А за межами США є перевізники, які встановили інтернет-обладнання у всіх своїх літаках, це Icelandair, Southwest і Virgin Atlantic. На всіх далекомагістральних рейсах підключитися до інтернету можна при перельоті Air Europa, Delta, Emirates, Etihad, Eurowings, EVA Air, Iberia, Kuwait, Lufthansa, SAS, Scoot, United і Virgin Atlantic

«Можна сказати, що 2017 рік став для авіагалузі проривним різко зросла не тільки кількість перевізників, що пропонують своїм клієнтам Wi-Fi на борту, але і якість інтернету стабільність, швидкість. Наші експерти вважають, що в 2018 прогрес в цій сфері буде ще значніше», – сказав Роберт Альберт, виконавчий директор Routehappy.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com