Компанії вітають об'єднання відрядження з відпочинком

25.11.2017

Майже 90% тревел-менеджерів використовують для мотивації бізнес-туристів visual guilt, показало спільне дослідження American Express GBT і ACTE. Visual guilt психологічний ефект, що виникає, коли користувач шукає авіаквитки або готель в режимі онлайн, знаючи, що система запам'ятовує його вибір. Експерти вважають, що в цьому випадку мандрівник зупиняється на найбільш бюджетному тариф і витрачає гроші компанії «як свої», тобто економно.

Ще 85% корпоративних покупців тревел-послуг намагаються впливати на відряджених співробітників за допомогою «тиску колективу» (коли колеги нібито можуть їх засудити за вибір занадто дорогого готелю або перельоту бізнес-класом) і корпоративної культури. А 62% не зневажають і традиційними методами наприклад, суворою забороною бронювати поза тревел-політики. Інсентіва і заохочення в більшості компаній непопулярні - до таких методів вдаються всього 17% респондентів.

У багатьох компаніях прагнуть максимально «полегшити життя» ділових мандрівників: 89% планують або вже пропонують мобільні додатки для бронювання поїздок, 66% офіційно дозволяють поєднувати бізнес-поїздку з відпочинком, причому 26% оформляють співробітникам спеціальну bleisure-страховку.


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com