Концерт BØRNSЗухвалий модник, автор гучних хітів Electric Love, American Money і 10,000 Emerald Pools BØRNS виступить в київському клубі Atlas 29 травня 2018. Музикант приїде в Україну в рамках туру з новим альбомом «Blue Madonna».

Призначений на початок 2018 року реліз другого альбому «Blue Madonna» BØRNS зустрічає в статусі артиста занадто стадіонного для приставки "інді" і занадто незалежного для поп-мейнстріму. Мандрівний між Нью-Йорком і Лос-Анжелесом 25-річний мічіганец, який раніше виступав під власним ім'ям Гаррет Борнс, пише і виконує романтичні пісні, виступає на знакових фестивалях Lollapalooza, Coachella, Hangout, Sasquatch і Bonnaroo і з'являється на сторінках Billboard і Vogue – загалом, робить все те, що і належить робити надновій зірці.


Дебютна платівка BØRNS «Dopamine» – являє собою небесний фальцет Гаррета в обрамленні ажурною електроніки і канонічних для сучасного саунду загравань з ретро-синтезаторами, електро-попом і нещадною реверберацією. В кінці липня 2017 року з виходом синглу «Faded Heart» став явно помітний крен в сторону глем-рок рівайвл. Для останніх років це не така вже й рідкість – статут перекроювати синтіпоп вісімдесятих, модні продюсери звернулися до хіпі-кльош, кольоровим сорочкам і хутряним куртам, зрозуміло, в глянсовому HD-форматі.  

"Після туру, – ділиться Гаррет Борнс, – я усвідомив який божевільною енергією може володіти голос, сфокусований на публіці". Оцінити достовірність цих слів наживо почути новий матеріал столичним меломанам представиться можливість в клубі Atlas 29 травня.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения