Королівські канікули, Великобританія


Країна: Великобританія
Місто виїзду: Львів
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Потяг Автобус
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 9
Харчування: BB
Ціна за людину: від 451 EUR
Замовити тур

У вартість включено:
 • Проїзд по маршруту автобусом єврокласу
 • Проживання по маршруту готель 3* зі сніданками
 • Супровід гіда-керівника по маршруту
 • Страховка (групова)
 • Екскурсії, вказані в програмі.
 • Паромна переправа Кале-Дувр-Кале без кают
Додатково сплачується:
 • Обов'язкова доплата за каюту на паромі Hook of Holland – Harwich
 • Низький сезон за людину:
 • 4-місна без вікна 26€ / 4-місна з вікном 30€
 • 2-місна без вікна 38€ / 2-місна з вікном 46€
 • 1-місна без вікна 73€ / 1-місна з вікном 93€
 • Високий сезон за людину (червень, липень, серпень) на паромі Hook of Holland - Harwich:
 • 4-місна без вікна 41€ / 4-місна з вікном 46€
 • 2-місна без вікна 51€ / 2-місна з вікном 66€
 • 1-місна без вікна 128€ / 1-місна з вікном 138€
 • Сніданок на поромі 18€
 • Факультативні екскурсії та рекомендовані програми.
 • Вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.
 • Проїзд в громадському транспорті
 • Особисті витрати (обіди, вечері, сувеніри).
 • Доплата за медичну страховку для осіб старше 60 років
 • Консульський збір Великобританії = 130 € - змінюється
 • Сплачують всі, пільгових категорій немає.
 • Консульський збір Нідерланди + Візовий Центр = 35€ +25€ Візовий центр сплачують всі!!! У місті введено податок (city tax) в готелях Франції від 1,5 до 3 € / ніч. Категорії громадян, звільнені від оплати Консульського збору Республіки Польща згідно угоди про спрощення візового режиму: пенсіонери, діти до 18 років, студенти денного стаціонару віком до 21 року. Консульський збір, а також послуги візового центру, сплачуються при кожній подачі і при відмові не повертаються.

Львів - Берлін - Амстердам - Лондон - Париж - Нюрнберг - Львів

БЕЗ НІЧНИХ ПЕРЕЇЗДІВ!

В програмі: Великобританія, Франція, Німеччина і Чехія!

3 дні в Лондоні!


Заїзд: Щоденно 10 дні / 9 ночі
День 1. Львів

08.30 Збір на Львівському залізничному вокзалі. Трансфер до терміналу «А».
9:30 Відправлення в тур здійснюється з комплексу термінала «А».
Переїзд по території Польщі. Ночівля на території Польщі.

День 2. Берлін

Сніданок. Переїзд в Німеччину.
Дорога проходить через сонні середньовічні міста, повз величні палаци і фантастичні казкові замки. Екскурсія по столиці Німеччини "Велич могутнього Берліна". Берлін - величезний мегаполіс. Здається, що ми подорожуємо у машині часу, адже тут можна потрапити в майбутнє і опинитись в минулому, а прогулюючись розкішними вулицями і проспектами - побачити справжнє. Вільний час. Для бажаючих на вибір: «Незвичайний Берлін» (18€ / 10€). А зараз ми побачимо Західний Берлін з незвичайного боку: графіті, переселенці, сквоти, галереї художників, бари, соціальні феномени і експерименти. Заглянемо в кілька незвичайних церков, відвідаємо арт-сквот і комуну хіпі, прогуляємося через буржуазні квартали житлової забудови, а також оглянемо старовинні будинки, де живуть зірки німецького шоу-бізнесу. Про те, що ви побачите і дізнаєтеся на цій екскурсії, нам не розкажуть путівники. Ночівля в Нідерландах.

День 3. Амстердам – Кекенгоф – Заансе Сханс – Волендам

Сніданок.
Виселення з готелю.
Прибуття в Амстердам. Сьогодні нас буде дивувати, кликати і притягувати незвичайне місто. Як тільки не називають Амстердам! Одні величають його Північною Венецією, інші Новим Вавилоном. Однак жодна за назв не передає всю його красу і чудову привабливість. Амстердам, столиця Нідерландів – це унікальне та неповторне місто. Тому, якщо ви ще не бували в Амстердамі, то покваптеся відвідати його і насолодитися чудовою пишністю водних каналів, старовинною архітектурою та іншими красотами. Багато чудес приготував для нас Амстердам! Екскурсія "Місто-мрія Амстердам". Амстердам здатний зачарувати своїх гостей! Він радий кожному з нас! Його дивовижної краси вулички і площі несуть відбиток власної унікальної історії, так не схожої на інші. Ми здійснимо подорож по лабіринтах вуличок, каналів, танцюючих будинків, квіткових крамничок, милих магазинчиків ... Це місто варто один раз побачити ... щоб полюбити його назавжди! Вільний час. Для бажаючих:
Прогулянка по каналах Амстердама на прогулянковому кораблику. В період з 21.03 по 20.05 можна провести час в Королівському парку квітів Кекенгоф (Дорослі 28 € / діти до 12 років 18 €) - найпопулярніше місце в Нідерландах! Тут завжди пахне весною і завмирає подих від унікальної неповторної краси!
Екскурсія "Тиха Голландія" (Дорослі 30 € / діти до 16 років 23 €). Заансе Сханс - музей під відкритим небом, справжня голландське селище. Неквапливо крутяться млини, гордо несе свої води в Північне море річка Заан, тут кожен камінь в будинку, кожна вітрякова дошка дихає народним духом голландських промислів. Продовжить знайомство із середньовічною Голландією невеличке рибальське селище Волендам. Чарівне поєднання історії і краси місцевих пейзажів. Тут у нас буде можливість скуштувати найсвіжіший слабкосоленого оселедця і надзвичайно смачного копченого вугра, приготованого за старовинними рецептами.
Посадка на паром. Ночівля на паромі Hook of Holland - Harwich (каюти обраного класу).

День 4. Лондон

Сніданок на паромі (оплачується самостійно). І ось, нас уже вітає Англія! Переїзд в Лондон.
ПЕРЕСУВАННЯ ПО Лондону на ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО. Сьогодні нас чекає перше знайомство з Лондоном - велика автобусно-пішохідна екскурсія, під час якої ми побачимо прекрасний Гайд Парк, Кенсінгтонські сади, торгову вулицю Оксфорд Стріт, знаменитий на весь світ Біг Бен, а нині "Вежа Єлизавети", Букінгемський палац, унікальний Тауерський міст, Кафедральний собор Святого Павла.
Вільний час. Для бажаючих можливість відвідати:
Лондонський Тауер (дорослі 48 € / діти до 16 років 30 €) - один з найдавніших і найпопулярніших символів Лондона, який був недоступною фортецею, палацом, сховищем королівських коштовностей, монетним двором, в'язницею для в'язнів благородного походження. А зараз це місце привертає величезну кількість туристів.
«Лондонське Око» (дорослі 33€, діти 26€). Лондонське око, London Eye, Колесо Тисячоліття – як би не називали колесо, а залишається воно одним з найпопулярніших місць Лондона. Колесо огляду, побудоване до святкування міленіуму, запрошує нас піднятися на борт вагончика, щоб помилуватися панорамним видом всього Лондона. Цей тур дозволить нам поглянути на місто з унікального ракурсу: Біг Бен, Собор Святого Павла, Вестмінстер ... і багато іншого! Поселення в готель. Ночівля на території Англії.

День 5. Оксфорд – Стоунхендж

Сніданок.
Вільний день в Лондоні.
Для бажаючих можливість відвідати на вибір: ПЕРЕСУВАННЯ на ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО. "Науковий підхід в Оксфорді" (Дорослі 38 € / діти до 12 років 30 €). Ось він - Оксфорд. Це чудове місто відоме на весь світ своїм найстарішим у всьому світі університетом, який був закладений ще в ХІ столітті. Чудова архітектура, захоплюючі історії, унікальна атмосфера студентського середовища робить Оксфорд неповторним і цікавим для людей будь-якого віку.
Містика Стоунхендж (Дорослі 53 € / діти до 12 років 48 €). Немає жодної іншої екскурсії, яка дозволила б нам доторкнутися так близько до історії стародавньої Британії, як подорож в місто Бат і відвідування Стоунхенджа, яке називають восьмим чудом світу. Стоунхендж - місце, оповите пеленою таємниць і загадок, яке протягом багатьох століть намагаються розгадати вчені і любителі всього таємничого. Цю кам'яну споруду можна сміливо назвати найвідомішим пам'ятником давнини, що зберігся до наших днів.
Прогулянка «На кораблику по Темзі: Грінвіч і Нульовий Меридіан» (дорослі 30 € / діти до 12 років 23 €). Темза - рушійна сила Лондона. У ній, як в дзеркалі, відбивається дійсність міського життя. Її ще називають найвеличнішою річкою Європи і водної історією Лондона. Повернення в Лондон. Ночівля на території Англії.

День 6. Лондон – Віндзорський замок

Сніданок.
Вільний день в Лондоні.
Для бажаючих можливість відвідати на вибір: ПЕРЕСУВАННЯ на ГРОМАДСЬКОМУ ТРАНСПОРТІ. ОПЛАЧУЄТЬСЯ САМОСТІЙНО. Прогулянка "Минуле і сучасне та екскурсія в Британський музей" (Дорослі 18 € / діти до 12 років 13 €). Ковент Гарден - один з найбільш унікальних районів Лондона з його відомим Королівським Будинком Опери, Сохо - дивовижний район Лондона, що живе своїм життям, Пікаділлі Серкус, Чайнатаун - китайський анклав в серці Англії. Британський музей своїм багатством перевершує навіть Лувр. Художня колекція Ганса Слоуна, колекція рукописів Харлейна, первісне суспільство, древній Єгипет, древня Греція, Рим, середньовічна історія і наступні століття, монети і медалі, гравюри і малюнки. Безліч безцінних скарбів ми побачимо і почуємо про них. Вхідні квитки в музей безкоштовні, але якщо хочете почути екскурсію, пропонуємо відвідати цей факультатив. «Парламент Сполученого королівства» (дорослі, діти 30 €). Парламент, він же Вестмінстерський Палац, знаходиться в самому центрі Лондона на площі Парламенту. Перший варіант палацу було розпочато в XI столітті при королі Едуарді. Йшли роки і палац перетворився в заплутаний лабіринт будівель і приміщень, використання яких визначалось не менш заплутаними традиціями. Під час екскурсії у нас буде можливість заглянути в Палату Лордів (Lords Chamber), Палати Громад (Commons Chamber) та інші державні зали. Ми також зайдемо в кімнату, де королева одягає коштовності перед тим як вийти до лордів, а також кімнату, де висять портрети Генріха VIII і всіх його восьми дружин. Екскурсія завершиться в залі Вестмінстер – в ньому проводяться численні церемоніальні події. «Віндзорський замок» (дорослі 38 € / діти до 12 років 30 €). Літня резиденція Її Величності Королеви. Ми побачимо колекцію картин королівської династії, серед яких полотна Рембрандта і Рубенса, унікальні меблі, зайдемо в каплицю, почуємо цікаві розповіді про монархів Великобританії. Нас чекає незабутній день. Переїзд на паром. Паромна переправа. Ночівля у Франції.

День 7. Париж

Сніданок.
Переїзд в Париж. Екскурсія "Побачення з Парижем".
Нас очікують: площа Конкорд, сади Тюлері, величний Лувр, один з найкрасивіших театрів світу - Гранд Опера, Бульвар Капуцинів, і в завершенні найпоетичніша церква в Парижі - Мадлен!!! Побачивши всю цю красу, розуміємо, що Париж – казкова скриня шедеврів, які віками створювались найвідомішими в світі архітекторами, художниками і скульпторами ... і це прекрасно!!! Вільний час. Для бажаючих пропонуємо здійснити незабутню прогулянку на кораблику по Сені (дорослі 16 / діти до 12 років 13 €), в ході якої ви зможете поглянути на Париж з іншого боку. Пропливаючи під мостами, не забудьте кинути монетку, загадати бажання і воно неодмінно виповниться. Вільний час. Екскурсії на вибір: "Замок Фонтенбло, село Барбізон і Палац Во-Ле-Віконт" (60 € / діти до 12 років 30 €). Почнемо нашу мандрівку з Фонтенбло - володіння французьких королів. Спочатку це було мисливське угіддя, а трохи пізніше стало офіційною резиденцією монархів. Трохи відпочинемо в селі Барбізон. Далі на нас чекає історія Віконта Ніколя Фуке. Палац Во-Ле-Віконт – витвір мистецтва, побудований трьома майстрами: архітектором Ле Во, декоратором Ле Браном і садівником Ле Нотр. Коли Король Людовик XIV побачив палац, він, вражений незвичайною красою, вирішив побудувати ще більш прекрасний палац, яким повинен був стати Версаль. "Орден Тамплієрів і таємниці кварталу Маре" (18 € / діти до 12 років 8 €). Квартал Маре, розташований на правому березі Сени - один з найстаріших районів Парижа. Тут збереглося відчуття середньовічного міста в центрі сучасного міста - вузькі вулиці, несподівані площі, величезна кількість площ і особняків. "Черево Парижа" (18 € / діти до 12 років 10 €). Всім нам знайомий роман Еміля Золя. Ми прогуляємося по історично значимих місцях, що відомі по французькій художній літературі. Пале-Рояль, Площа Перемог, Квартал Монторгей, Центр Жоржа Помпіду. Історії «дворів чудес», історії життя Франції. Нічне життя Франції. Відоме кабаре "Мулен Руж" (Час 23: 00-118 €) - барвисті костюми, яскраве пір'я, розкішні танцівниці, французький канкан. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

День 8. Париж – Діснейленд – Руан – Довіль – Трувіль-сюр-Мер

Сніданок.
Вільний час в Парижі.
Є можливість відвідати екскурсії на вибір: «Діснейленд» (дорослі - 68 € / діти до 12 років - 60 €). Діснейленд - це країна вічних канікул, де ніколи не затихає музика, не припиняється свято і не вичерпуються веселощі. Або "Сентиментальна Нормандія" (68 € / 60 €). У цієї милої дами мінливий і суперечливий «портрет». Ми зможемо побувати на березі теплого моря, де приголомшливо красиві скелі узбережжя змінюються розкішними піщаними пляжами і мальовничими портовими містечками. Старовинний Руан - найбільше нормандське місто. Ми вирушимо в Довіль - до господаря морського узбережжя, втомленого від метушні аристократії. І на завершення - древній і працьовитий Трувіль. Повернення в Париж ... "Легендарний Монмартр" (18 € / діти до 12 років 10 €). Найвідоміший пагорб Парижа, увінчаний короною - Секр Кер. Це місце народження геніїв, тут творили видатні люди Парижа. Ночівля в Німеччині.

День 9. Нюрнберг - Бамберг

Сніданок. Імперський Нюрнберг - імперське місто запрошує на прогулянку: найзнаменитіша ринкова площа країни із фонтаном сорока фігур, Будинок Дюрера, Палац Правосуддя, храми-близнюки, пятикілометрова кріпосна стіна, замок Кайзербург з вісімдесятьма збереженими вежами і численними воротами. Будинки надають колориту старовинним вуличкам. Нюрнберг відкриє безліч секретів - тут винайшли кишеньковий годинник і перший глобус, звідси рушив перший потяг, це світова столиця іграшок, батьківщина Лускунчика і олов'яних солдатиків. Нас запрошує Бамберг - (38 € / діти до 12 років 30 €).
Засноване понад тисячу років тому, це місто до сих пір залишається молодим і пишається своїм культурним життям і віковими традиціями пивоваріння. Атмосферу чарівності та спокою створюють в місті збережені архітектурні пам'ятники, а прославив Бамберг на весь світ - знаменитий Бамбергський симфонічний оркестр і міжнародний фестиваль чарівників. Вільний час. Переїзд в Польщу. Ночівля.

День 10. Львів

Сніданок.
Час прибуття до Львова орієнтовно 20:00 (залежить від проходження кордону).
Місце прибуття до Львова - Комплекс Термінал «А». Переїзд на потяги на залізничний вокзал. До нових зустрічей!

 

Вартість туру:

Вартість туру Дорослі Діти (до 16 років)
Раннє бронювання 451 € 438 €
Базове бронювання 461 € 448 €
Для міні-груп від 4 осіб
Раннє бронювання 441 € 428 €
Базове бронювання 451 € 438 €
 

ВАЖЛИВО:
- Доплата за одномісне розміщення. Стандартні дати +230 € / тур. Святкові дати 438 € / тур.
- Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах, де третє додаткове ліжко або диван.
- При замовленні тримісного номера для туристів, які подорожують у складі трьох осіб: розміщення може бути два основних місця і третє додаткове ліжко або диван.
- Час прийому документів вказується в підтвердженні замовлення.
- Фірма залишає за собою право змінювати кількість, порядок і час екскурсій або замінювати їх на рівноцінні.
- Гарячі напої (чай, кава) в автобусі готуватися не будуть. Під час переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки, де буде можливість придбати гарячі напої в кафе, автогрилях і т.д.
- Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса.
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 осіб.
- Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено.
- Компанія-оператор залишає за собою право вносити зміни в програму туру без зміни загальної кількості послуг.

Туристична компанія-оператор не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб, а також за затори і ремонти на дорогах, та погодні умови.

 


Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення