Крижані келихи і номера зі снігу

28.12.2017

У новорічні свята деякі готелі пропонують мандрівникам розташуватися серед «вічної мерзлоти» – причому з комфортом!

Найперший крижаний готель в світі відкрився кілька років тому в Швеції. У цьому році він теж приймає мандрівників. Icehotel розташований на півночі країни в селі Юккас'ярві. Кожен з номерів спроектований архітекторами з різних країн і відрізняється індивідуальним дизайном. Так, наприклад, в сьюте Crystal Forest завдяки унікальній обробці льоду кристальні колони, витягнуті уздовж стелі, створюють ілюзію зимового лісу. До речі, приїхати туди можна і влітку – в теплу пору року приміщення охолоджуються за допомогою сонячних панелей.

В самому серці Лапландії знаходиться Fell Centre Igloos. Він добре підходить тим, хто мріє побачити Північне сяйво: при готелі обладнана обсерваторія. Також в готелі є фінська сауна, яка топиться «по-чорному».

Неподалік від Квебека побудували De Glace на 44 номери повністю зі снігу та льоду. Тут навіть коктейлі гостям подаються в келихах, зроблених з чистого льоду. Для тих, хто захоче зігрітися, на вулиці розташовані гарячі ванни і сауна.

Комплекс Lapland Snow Village знаменитий тим, що щороку тут повністю змінюється дизайн. Селище включає в себе снігові номера, сьюти і пересічні коридори, прикрашені крижаними скульптурами. Крім того, до послуг гостей крижані ресторан, коктейльний бар і церква.

В Lac Salin Spa & Mountain Resort, що в містечку Лівіньо в італійських Альпах, гості можуть зупинитися в сьюте, повністю обкладеному снігом.

Мандрівникам на ніч рекомендують завертатися в термостійкі спальні мішки.


По материалам: www.hotels.com