Ярмарок сучасного мистецтва Frieze в ЛондоніСаме знакова подія в світі сучасного мистецтва Великобританії проходить в центрі відомого королівського Риджентс-парку, в кінці однойменної вулиці.

Близько 160 провідних галерей і тисячі художників з усього світу представляють свої проєкти і твори не тільки для перегляду глядачів, а й – найголовніше – для продажу. Рідкісний шанс побачити шедеври класиків сучасності! Адже за участь в цьому видовищі для багатої лондонської публіки борються самі затребувані художники і дизайнери.

Павільйон для виставки Frieze London вибудовують в південній частині парку, недалеко від входу. Захід супроводжується різноманітною програмою перфомансів, лекцій, зустрічей і панельних дискусій. Для відвідувачів ярмарку є приємні зони відпочинку в оточенні предметів мистецтва і традиційному парку скульптур Frieze Sculpture Park. Паралельно з основною експозицією сучасного мистецтва на тому ж майданчику працює дочірня виставка Frieze Masters, присвячена класичному мистецтву від давнини до середини XX століття.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения