Культурний фестиваль Grec в БарселоніGrec – найбільший фестиваль в Барселоні і значуща подія для всієї іспанської культури в цілому.

Культурный фестиваль Grec в Барселоне http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/06/Festival-El-Grec-v-Barselone2.jpg

Літній фестиваль Grec в Барселоні або El Grec Festival de Barselona, як він офіційно називається, не випадково вважається центральною подією річної фестивальної програми не тільки Іспанії, але і всієї Європи. Це свято щорічно перетворює Барселону на весь липень в величезну сценічний майданчик, де демонструють своє мистецтво найкращі музиканти, художники, танцюристи, театральні та циркові колективи з усього світу. Глядачами вистав і концертів фестивалю «Грек» щорічно стають 120000 чоловік.

Культурный фестиваль Grec в Барселоне http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/07/Letnij-festival-Grec-v-Barselone.jpg

Епіцентром культурного вибуху традиційно стають підмостки Грецького театру (Teatre Grec), що розкинувся на пагорбі Монжуїк в центрі міста. Велика частина з 60 головних уявлень Літнього фестивалю Grec проходить в його амфітеатрі, сконструйованому за кращими античних зразків. Саме тут цей театральний і музичний фестиваль Барселони зародився в 1976 як чисто каталонського культурного явища. Масштаб заходу за минулі роки зріс до міжнародного – в різні роки на його підмостках виступали Михайло Баришніков, Пако де Лусія, Пітер Брук, Робер Лепаж і інші знаменитості. Але місце народження назавжди залишилося живим серцем фестивалю, де можна побачити найбільш хвилюючі і яскраві його моменти.

Культурный фестиваль Grec в Барселоне http://travelcalendar.ru/wp-content/uploads/2015/07/Letnij-festival-Grec-v-Barselone_3.jpg

Того року європейські глядачі, як і їхні далекі предки сотні років тому, будуть захоплено слухати гласу муз, сидячи на кам'яних лавах під відкритим небом, в оточенні старовинних особняків і фантастичних природних красот. Класичне мистецтво заграє новими несподіваними фарбами під променями ультрасучасних світлових систем, а ідеальна акустика донесе найменші емоційні нюанси до вух уважного слухача.

У культурній програмі фестивалю «Грек», крім Грецького театру, беруть участь сценічні майданчики різних калібрів, розкидані по всій каталонської столиці, включаючи театри Поліорама, Ла Пунтуаль, Бартс і зал Sala Muntaner. Уявлення традиційно охоплюють не тільки звичні театральні підмостки і концертні зали, а й простору численних музеїв, арт-галерей Барселони, а також імпровізовані вуличні сцени на міських площах. Музично-театральні дійства органічно доповнюють виставки сучасного мистецтва, кінопокази і авангардні циркові перформанси. Деякі шоу-програми проходять безкоштовно - це відноситься, перш за все, до уявленням під відкритим небом.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения