Квитки з Києва до Таїланду продаються від $480 в обидва боки

18.05.2018

Qatar Airways почала продаж квитків економ-класу на рейси з Києва до Таїланду за ціною від 12700 грн (еквівалент $480) в обидві сторони з урахуванням зборів. Акційні ціни діють на перельоти з Києва в Крабі і Паттайю. Квитки з Києва в Крабі продаються за ціною від 12700 грн в обидва боки, а на рейси в Паттайї – від 13700 грн в обидва боки.

Картинки по запросу тайланд
Розпродаж триватиме з 7 травня по 15 травня 2018 року. Квитки за акційними цінами доступні на рейси, які будуть виконуватися до 15 грудня 2018 року.

Польоти з Києва в Таїланд Qatar Airways виконує зі стикуванням в Досі. Якщо час пересадки перевищує 12 годин, пасажир може безкоштовно забронювати номер в 4-5 * готелі Дохи в рамках програми + QATAR Free Stayover. Зверніть увагу, програма має спеціальні умови, а номер надається за умови попереднього безкоштовного резервування.

Де купити авіаквитки Qatar Airways? Купити квитки в рамках акції ви можете на сайті авіакомпанії qatarairways.com. Якщо акційні ціни не доступні на обрані дати, повторіть пошук на сусідні дати.


По материалам: mastertura.com.ua