ЛІСАБОН-LIGHT, Португалія


Країна: Португалія
Місто виїзду: Київ
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Авіа
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 3
Харчування: BB
Ціна за людину: від 150 EUR
Замовити тур

У вартість включено:
  • Проживання в готелі вибраної категорії зі сніданками;
  • Трансфер по програмі; Всі переїзди і екскурсії на автобусі вищого класу з кондиціонером; Російськомовний ліцензійний гід протягом всієї програми.
Додатково сплачується:
  • Авіапереліт Київ-Лісабон-Київ;
  • Віза – 45 євро/1 чол.
  • Поліс медичного страхування – 8,00 грн./день/1 чол.
  • Вхідний квиток до музею – 6 євро/чол.

 

Столиця Португалії розташована на правому березі річки Тежу, що впадає в Атлантичний океан. Історичний центр складають найбільш мальовничі і цікаві квартали ЛісабонУ – Россиу, Байша, Шиаду, Байрру-Алту, Алфама і Лапа. Вони розташовані в південній частині міста, поруч з річкою Тежу. Лісабонці називають Тежу солом'яним морем – в променях призахідного сонця ріка дійсно відливає золотом.

 

Лісабон - Синтра


Заїзд: Щоденно 4 дні / 3 ночі
1 день Прибуття в Лісабон. Трансфер в готель, розміщення в готелі. Вільний час.
2 день
 
Оглядова екскурсія по Лісабону. Знайомство з історичним центром міста, яка зберегла старовинний неповторний вигляд. Байша – центр Лісабона, відновлений з руїн після землетрусу 1755 за наказом маркіза Помбала. Проспект Незалежності, обрамлений каштановими алеями. Площа реставраторів, на якій знаходиться гранітний обеліск, зведений в 1886р. в пам'ять про звільнення від іспанської експансії. Площа Россиу, з дивовижними бронзовими фонтанами, строкатими клумбами, статуєю короля Педро IV і будівлею Національного театру Дону Марія II. Площа Комерції. У XV-XVII століттях тут знаходився величний палац, збудований королем Мануелем. Поїздка по набережній: Міст 25 Квітня, Беленськая доки, площа Альфонсу Альбукерке. Відвідування Монастиря Жеронімуш в Белене. Огляд Беленськая Вежі. Це один з найбільш елегантних лісабонських пам'ятників XVI століття і саме фотографоване місце в Португалії. Грандіозний монумент Першовідкривачам, виконаний з граніту. Відвідування м Синтра, палацу Кинта Де Регалейра, Парк Регалейра замислювався як Едем – райський сад. А розкидані по ньому на різних рівнях балкони, бельведери, альтанки, гроти, скульптури і крихітні озера мають свій сенс. Навіть екзотичні рослини зібрані тут з певним умислом: привезені з Бразилії, вони включають чи не всі види з тих, що згадує Камоенс. Парку зі своєю драматургією. У міру просування по колах пекла і чистилища до раю, ви відчуваєте, як передається якась неясна напруга, що змушує відкинути всі сторонні думки і зосередитися. У схилу гори ставок, в який зі скель збігає вода. Посеред нього кинуті плоскі камені – ступаючи по ним, можна потрапити до входу в грот, прихований вигином схилу і падаючої зверху водою. Але не все так просто – камені покладені так, що лише знаючи, з якої ноги почати по ним крокувати, можна дістатися до входу .... Відвідування найзахіднішої точки Європи – мису Рока, далі відвідування курортного містечка Кашкайш і Ешторіл. Повернення в готель.
3 день Вільний час для покупки сувенірів.
4 день Трансфер в аеропорт.

УВАГА: У разі непередбачених обставин, в програмі можуть відбутися зміни.

Можливі зміни цін без попереднього попередження, пов'язані з корективами такс в Португалії, ПДВ і т.п.

 

 

 

Вартість в євро на 1 особу в номері

Ціна дійсна до 01/11/2014 Двомісний номер Одномісний номер Доп. ліжко на 1 дорослого Доп. ліжко для дитини до 12 років
3*: EXCELSIOR/ALMIRANTE/PRINCIPE LISBOA або інший аналогічний 150 210 147 50
4*: TURIM EUROPA/ALTIS PARK/VIP EXECUTIVE MADRID/ZENIT LISBOA/ LUTECIA або інший аналогічний 190 260 157 50

Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення