Міжнародний джазовий конкурс в БухарестіОсобливість EUROPAfest, що робить його єдиним і унікальним в Європі, в тому, що він присвячений чотирьом музичним напрямам  джазу, блюзу, поп і класичній музиці, тим самим об'єднуючи любителів музики практично всіх жанрів. Під час фестивалю, крім конкурсів за даними музичних напрямків, також проходять різні культурні заходи – конкурси, семінари, майстер-класи, виставки, джем-сейшени і всілякі концерти.

Свою історію EUROPAfest веде з 1993 року, але спочатку він був присвячений тільки класичній музиці, поступово його концепція змінювалася, з'являлися нові музичні конкурси в його складі. З 2005 року фестиваль знаходиться під патронажем їх Королівських Високостей – принцеси Маргарити і принца Раду. Щороку EUROPAfest відвідують понад 300 музикантів з 45 країн світу.

Міжнародний джазовий конкурс, який входить до складу EUROPAfest з 2007 року, є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших джазових конкурсів в Європі. Його учасниками можуть бути всі бажаючі джазові групи, інструменталісти та вокалісти віком до 35 років, а його головна мета – сприяння визнанню на міжнародному рівні сучасної джазової культури.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения