Міжнародний фестиваль Milan Design Week в МіланіЗа роки існування Міланського меблевого салону (форум стартував в 1961 році) творіння італійських майстрів міцно увійшли в історію світової інтер'єрної моди і зробили не один прорив в галузі. Серед відкриттів, наприклад, – відомі пластикові крісла в стилі «Баухаус», мереживні стільці, дивовижні моделі столів, систем освітлення і особливо міцні меблі з картону.

Фактично «Салон дель Мобиле» – це відразу кілька виставок, які проходять одночасно на території самого відомого виставкового центру міста «Ф'єра Мілано», кожна з яких має свою спеціалізацію. Частина павільйонів присвячена виключно продукції італійських виробників, масового сегмента. Однак в світовому масштабі ярмарок Milan Design Week відома, перш за все, як арена для авангардних і молодих дизайнерів. Зокрема, тут традиційно виставляє свої нові проекти Міланський центр дизайну.

Більшу частину днів салон відкритий виключно для відвідування професійних учасників ринку і журналістів. Для широкої публіки виставкові зали працюють в останні 2 дні.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения