Міжнародна виставка морозива MIG в БеллуноКращі сорти знаменитого італійського замороженого десерту джелато і його елітних конкурентів з інших країн світу можна випробувати вдосталь на Міжнародній виставці Mostra Internazionale Gelato Longaronefiere або MIG.

Ця подія привертає не тільки професіоналів цього ринку, але і велике число любителів італійського морозива: їх чекають численні дегустації, дивовижні екзотичні сорти джелато, плюс шалена кількість наповнювачів і добавок. Традиційно виробники прагнуть представити на суд публіки найактуальніші тренди та інновації подія стане орієнтиром для всієї галузі ринку. Поїздка на форум також може стати прекрасним приводом для відвідування місцевого мальовничого краю.

Беллуно розташований в східних воротах Доломітових Альп, біля підніжжя гірської гряди Скьяра, вершини якої практично нависають над видами міста і створюють неповторний ландшафт. Ярмарок проходить щорічно на початку грудня в невеликому італійському Беллуно, в годині їзди від Венеції і Падуї.

 

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения
Передзвонити
Ім'я:*
Контактний телефон:*
Що цікавить?: Ваш відгук:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення

Дякую що скористалися послугами нашої компанії.
Ваш запит прийнятий, найближчим часом ми з вами зв'яжемося.