Мілленіалам при бронюванні потрібна підтримка «живого агента»

08.03.2018

Зокрема, майже у половини (44%) ділових мандрівників молодшого покоління з Великобританії відсутність можливості отримати доступ до своїх квитках або інформації про готелі з будь-якого девайсу в режимі 24/7 викликає страх. Для порівняння, це турбує лише третину опитаних покоління X, а серед бебі-бумерів – лише 12%.

Крім того, 38% мілленіалів засмучені, що TMC не користуються інструментами по аналітиці даних, щоб пропонувати мандрівникам персоналізовані послуги, грунтуючись на їх попередніх замовленнях. А 42% відчувають себе незатишно, коли у них немає можливості оперативно отримати допомогу консультанта під час оформлення бронювання – їм недостатньо рекомендацій чат-ботів.

В ході опитування з'ясувалося, що активно поєднують роботу і відпочинок (bleisure) 62% мілленіалов і 27% бебі-бумерів. Плануючи міні-відпустку після відрядження, 88% молодих бізнес-туристів читають сайти з відгуками, 84% – загальну інформацію про пункт призначення, 82% – рекомендації в соцмережах. Цікаво, що цілих 56% використовують при цьому голосовий пошук. Однак бронювати послуги для bleisure-поїздки сучасні мандрівники вважають за краще не зі смартфонів, а зі стаціонарних комп'ютерів чи ноутбуків (51%), а також через корпоративний OBT.

Мілленіалам потрібна постійна залученість в процес бронювання з боку агентства у всіх можливих каналах зв'язку, а також максимально персоналізовані пропозиції. TMC і всім, хто працює з корпоративними клієнтами, варто якомога швидше перейти на такий тип роботи, інакше можна втратити замовника.

 


По материалам: www.buyingbusinesstravel.com