Магічний Краків, Польща


Країна: Польща
Місто виїзду: Львів
Вид відпочинку: Екскурсійний
Транспорт: Потяг Автобус
Дата виїзду: Щоденно
Ночей: 2
Харчування: BB
Ціна за людину: від 75 EUR
Замовити тур

У вартість включено:
  • проїзд Львів – Краків – Львів автобусом єврокласу;
  • проживання у готелі 3*;
  • сніданок;
  • екскурсії згідно програми;
  • медична страхівка;
  • супровід представника туристичної фірми
Додатково сплачується:
  • вхідні квитки;
  • консульський збір, оформлення документів 60Є дорослий/30Є діти і пенсіонери

Увага! Кожен 10-й турист БЕЗКОШТОВНО 
сумарно по всіх рейсах!!!

75 є + 200 грн.

75 євро

Розрахунок за туристичні послуги здійснюється в національній валюті

України по комерційному курсу, встановленому на день оплати


Заїзд: Щоденно 3 дні / 2 ночі
1 день.

Для іногородніх – пішохідна екскурсія “Вулицями старого Львова”: Ви прогуляєтеся вузенькими середньовічними вуличками, почуєте безліч легенд про місто і його мешканців, побачите пл. Ринок: Ратушу, Чорну Кам’яницю, будинки Корняктів, Архієпископів, Любомирських, Массарі, Шольц-Вольфовичів, Успенську церкву, Порохову вежу, Міський та Королівський Арсенали, пл. Підкови, вулицю Вірменську, костели Домініканців та Бернардинів... 23:00 Збір групи і виїзд від Головного залізничного вокзалу. Нічний переїзд по території Польщі.

2 день.

8:00 (орієнтовно) Прибуття в Краків*. 10:00 Під час оглядової екскурсії по Кракову ми побачимо: Барбакан, який разом із Флоріанськими воротами і оборонними стінами оточував колись увесь Старий Краків, Королівський шлях, Головний Ринок – найбільша у Європі міська площа з оригінальною шахматною забудовою, Колегіум Маюс - Ягелонський університет - один із найстаріших навчальних закладів Європи , Сукенніци – торгові ряди повні сувенірів і виробів краківських ремісників, а рівно в полудень з 81-метрової вежі Маріацького костелу Св. Діви Марії- почуємо виконання хейналу – величної пісні , що виконується на трубі, в пам”ять про врятуванння Кракова у 13 ст. від захоплення татарськими кочівниками. Eкскурсія на Вавель - Королівський Замок, включений в список ЮНЕСКО. З X по XVI вв. був королівською резиденцією. Ми також побачимо Кафедральний собор, в якому проходили коронації польських королів, королівські гробниці, Дзвін Сигізмунда. Вільний час... 16:00-20:00 Відвідання найбільшого у Європі Аквапарку: 8 американських гірок, фонтани, гідромасажі, 8 джакузі, гейзери, гроти. Вода в басейнах (заг. площею 1600 м2) озонована, з температурою 28-32˚С (15 євро). www.parkwodny.pl Прогулянка вечірнім та нічним Краковом (факультативно).

3 день.

08:00 Сніданок в готелі. Звільнення номерів. 10:00 Відвідання Святині Божого Милосердя у Кракові-Лагевніках. Підняття на одну з найвищих дзвіниць Кракова на висоту 42 м на швидкісному ліфті. 11:00 Екскурсія у Велічку – соляні шахти включені в список ЮНЕСКО. Вони існують з 14 ст, і являються найстарішими у світі безперервно діючими шахтами. Для відвідувачів відкриті штольні на 3-х рівнях від 64 до 135 м. під землею, включаючи величезну підземну каплицю з соляними скульптурами та люстрами. (20 євро) www.kopalnia.pl 14:00 Від’їзд до Львова. 23:00 (орієнтовно) Прибуття до Львова.


Замовити тур
 
Ваше замовлення прийняте і найближчим часом з вами зв'яжеться менеджер.
ALL
Назвіться, будь ласка: (прізвище ім'я)*
Контактний телефон:*
E-mail: Додаткова інформація:
Відправити
* - обов'язкові поля для заповнення