Маскарад «Фентезі Фест»Щорічний карнавал Fantasy Fest в Кі-Уест часто порівнюють зі схожою подією карнавалом Марді Гра в Новому Орлеані. Їх об'єднує філософія гедонізму – пристрасного прагнення до задоволень, а також абсолютна свобода самовираження учасників. Фестиваль «Фентезі Фест» є незвичайну комбінацію різних масових розваг: костюмованого балу, демонстрації боді-арту, конкурсу бікіні, фрік-шоу, параду вуличних оркестрів. Він, немов магніт, притягує любителів відчайдушних тусовок і фриків в неймовірних нарядах з усіх куточків Америки. У дні свята місцева поліція традиційно прикриває очі на масове зловживання алкоголем і наряди, які порушують норми суспільної моралі.

Весь час проведення свята Кі-Уест фактично не спить. Строкатий потік з 75000 ряджених або практично роздягнених людей, розпалених алкоголем, на 10 днів робить саме південне місто США однією величезним карнавальним майданчиком. У число найбільш популярних щорічних акцій «Фентезі Фесту» входять: Headdress Ball («Бал капелюшків»), Pet Masquerade («Маскарад домашніх тварин»), Pretenders in Paradise costume contest («конкурс костюмів« Удавальники в Раю »), Masquerade March («маскарадна хода») і Sloppy Joe's Bar's toga party («вечірка в тогах в барі« Недбалий Джо »), учасники якої веселяться тільки в костюмах з білих простирадл.

Для того, щоб не постати перед об'єктивами камер в неналежному вигляді (або компанії), організатори «Фентезі Фест» рекомендують гостям фестивалю користуватися масками. Готелі в порівняно невеликому Кі-Уест краще бронювати за місяць до початку свята.

До речі. Більшості американців місто Кі-Уест відомий, перш за все, не як майданчик для самого закоренілого вуличного свята на Північноамериканському континенті, а як місце, де знаходиться найпівденніша географічна точка США. Символічні ці координати відзначені моделлю буйка з цементу. Це одна з найбільш часто фотографованих пам'яток Кі-Уеста.

З найближчого великого міста Майамі в Кі-Уест приємно добиратися на автомобілі або автобусі по неймовірно мальовничій дорозі через океан, але на літаку вийде набагато швидше.

 

Для отримання додаткової інформації, будь-ласка, звертайтесь:

  • за телефоном: +38 (044) 241 12 18
  • на e-mail: sn@bytsko.com
Заказать
.
Ваш заказ принят и в ближайшее время с вами свяжется менеджер.
ALL
Представьтесь, пожалуйста: (фамилия имя)*
Контактный телефон:*
E-mail: Дополнительная информация:
Отправить заказ
* - обязательные поля для заполнения