Масштабна реконструкція готелю Cordis в Новій Зеландії

13.02.2018

В рамках масштабної реконструкції готелю Cordis в мільйони доларів в Окленді (Нова Зеландія) Langham Hospitality Group планує розширити готель і зробити її найбільшою в країні.

По завершенні амбітного проекту в кінці 2020 року в готелі буде в цілому 650 номерів і апартаментів, а також сучасний MICE-простір для проведення заходів.

У новій вежі, розташованої поруч з готелем, планується ще 250 номерів і люксів площею від 32 м², а також клубний лаунж з панорамним видом на гавань.

В даний час готель пропонує понад 2 000 м MICE-простору, включаючи один з найбільших в Новій Зеландії бальний зал Great Room. До нього буде додано нове приміщення площею близько 400 м² – з природним світлом і можливістю змінити конфігурацію.

Нова вежа відкриється в четвертому кварталі 2020 року, практично відразу після Кубка Америки і Азіатсько-Тихоокеанського економічного форуму (АТЕС), які відбудуться в Окленді в 2019 році.

«У 2020 році в Новій Зеландії очікується відкриття Міжнародного конгрес-центру, і це, безумовно, позначиться на діловій активності, – сказав Саймон Меннінг, головний менеджер з продажу та маркетингу Langham Hospitality Group – Наш готель Cordis зможе покрити зростаючий попит на розміщення з боку мандрівників».


По материалам: www.businesstraveller.com