МАУ полетить з Києва до Кракова з 26 грудня

07.12.2017

МАУ з 26 грудня відкриє прямі рейси з київського аеропорту Бориспіль до Кракова, про це свідчить інформація, внесена в глобальні системи бронювання.

В прес-службі МАУ  підтвердили майбутній запуск нового рейсу до Польщі, зазначивши, що зараз тарифи вносяить у систему. 

В перші два тижні польоти будуть виконуватися з частотою шість разів на тиждень, а з 7 січня 2018 року буде додатковий сьомий рейс по неділях. Час у дорозі становитиме 1 годину 45 хвилин.

Розклад рейсів Київ-Краков

Направленіе   Виліт    Приліт    Дні
Київ-Краків     20:40    21:25     Щоденно
Краків-Київ     5:30      8:10      Щоденно

Здійснювати перельоти з Києва до Кракова МАУ має намір на регіональних літаках Embraer 145. Такий тип повітряних суден відсутій у флоті авіаперевізника, але використовується авіакомпанією «Роза Вітрів».

Embraer 145 на умовах мокрого лізингу МАУ зараз застосовує на внутрішніх рейсах з Києва в Івано-Франківськ, Чернівці, Херсон, а також на деяких міжнародних напрямках. Право на польоти з Києва до Кракова МАУ отримала на засіданні комісії Державіаслужби 30 листопада. Тоді авіаперевізнику також дозволили літати з Києва в інші міста Польщі – Гданськ, Познань, Вроцлав.

Нагадаємо, що в березні 2016 року Україна і Польща фактично ввели режим відкритого неба для польотів між країнами, знявши всі існуючі на той момент обмеження.


По материалам: www.avianews.com