МАУ запустила регулярні рейси до Індії

07.05.2018

МАУ 1 травня відкрила регулярні рейси на лінії Київ-Делі, які сталм п'ятим далекомагістральним напрямком авіаперевізника.

Картинки по запросу МАУ

Польоти на даному напрямку авіакомпанія буде здійснювати на літаках Boeing 767-300ER в 3-класної компонуванні салону, розрахованої на перевезення 261 пасажирів. Час у дорозі становить близько 7 години з Києва в Делі і близько 8 години на шляху з поділи в Київ.

Первісна частота польотів на лінії Київ-Делі складе три рази в тиждень з вильотами з Києва по понеділках, вівторках і п'ятницях і поверненням з Делі по вівторках, середах і суботах. У червні будуть додані рейси з вильотом з Києва по четвергах і суботах і поверненням з Делі по п'ятницях і неділях, завдяки чому загальна частота польотів досягне п'яти на тиждень.

"МАУ продовжує розвивати модель мережевого перевізника. Для залучення транзитних потоків необхідний баланс між західним і східним векторами маршрутної мережі. Сьогодні ми спостерігаємо стрімке розширення географії польотів МАУ на заході і дуже стримане зростання на сході. Відкриття регулярних рейсів в Делі допоможе дещо вирівняти цей дисбаланс і підвищити привабливість України як транзитної держави ", – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька.

На прес-конференції в Делі віце-президент МАУ Сергій Фоменко повідомив, що авіакомпанія розраховує зробити рейси Київ-Делі щоденними в наступному році. Протягом першого року польотів МАУ запропонує на даному маршруті 80000 крісел. Зараз авіакомпанія веде переговори про укладення код-шерінгових угод з індійськими авіаперевізниками Air India і Jet Airways про спільну експлуатацію лінії Київ-Делі, а також маршрутів з Делі в міста Індії.

Картинки по запросу дели индия

Пряме авіасполучення між Києвом і Делі було відсутнє кілька років після того, як на початку 2013 року збанкрутувала виконувала рейси авіакомпанія "АероСвіт". Даний рейс існував в зв'язці з іншим далекомагістральним напрямком Київ-Торонто, що дозволяло авіаперевізнику залучати значні трансферні потоки. Як очікується, прямі рейси Київ-Торонто МАУ відкриє вже 6 червня. Польоти будуть виконуватися тричі на тиждень на літаках Boeing 767-300ER.

Картинки по запросу дели индия


По материалам: mastertura.com.ua